×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

AKRİLİK MUTFAK

Mutfak dolap kapağı seçilirken pek çok kriter göz önünde bulundurulur. İçinin geniş olması, kaliteli bir malzemeden üretilmiş olması, estetik anlamda göze hitap eden bir ürün olması gibi pek çok etken buna örnek olarak verilebilir. Akrilik mutfak dolapları da son yıllarda ciddi şekilde ilgi gören mutfak dolaplarından olmuştur. Akrilik dolapların ana malzemesi Mdflam’dır. Ham mdf üzerine akrilik parlak bir folyo lamine edilmesi ile ürün ortaya çıkar. Yüzeyinin parlak olması nedeni ile özellikle iç mimarlar ev içlerinde akrilik dolaplar kullanırlar. Çok geniş bir renk skalasına sahip akrilik kapakların kenarlarını da aynı renkli kenar bantları ile kaplayabilirsiniz.

Akrilik Mutfak Dolaplarının Özellikleri

Akrilik mutfak dolaplarının özellikleri dolabın neden bu kadar sık tercih edildiğinin bir göstergesidir. Akrilik mutfak dolaplarının özellikleri şunlardır;

  • Suya ve neme dayanıklıdır. Aspiratör olmayan mutfaklarda oluşan buhar akrilik dolabın içeriğine zarar veremez.
  • Parlak bir yüzeye sahiptir; böylelikle günümüzdeki mutfak dekorasyon trendine uyumludur. İnsanlar artık evlerinde solun ve donuk renkler yerine daha parlak ve renkli şeyler görmeyi istiyorlar.
  • Kolay temizlenebilirler. Leke tutmayan özelliği ile nemli bir bez yardımı ile dolabınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
  • Onarımı kolaydır. Sert darbeler sonucu oluşabilecek hasarları kolaylıkla onarabilirsiniz. Kolay bir kurulumu vardır.
  • İnsan sağlığına zararlı bir madde içermez. Günümüzde ev mobilyalarında birçok zararlı kimyasal bulunabilir. Akrilik dolaplar hiçbir toksik ve kimyasal madde içermez. İnsan sağlığı açısından bir tehdidi yoktur.
  • Uzun ömürlüdür. Bu özelliği sayesinde oldukça sık tercih edilir. Tadilata gerek kalmadan uzun süre kullanılabilir.

Akrilik kapakların yüzeyi ayna gibidir. %100 pürüzsüz yüzeyi ile estetik anlamda da oldukça beğenilen bir üründür.  Akrilik için özel üretilmiş sprey cilalar kullanılarak kapak temizliği gerçekleştirilebilir. Ancak marketlerde satılan ahşap cilalar akrilik dolap kapılarına sürülmemelidir. Akrilik için üretilmiş bir cilanız yoksa pamuk esaslı bir bez yardımı ile ılık su kullanılarak kapak yüzeyleri silinebilir. Dolap içi rafları ile mutfağınızda fazladan yer açmanıza da imkân tanır.

BİZE ULAŞIN

GÜZEL İŞLERE İMZA ATALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.

ÜSTLÜK
Whatsapp
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?