×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

BANYO DEKORASYON

Banyo Dekorasyon Aşamaları

Mutfak tadilatından sonra en çok tercih edilen tadilat alanı banyodur. Banyo dolaplarının eskimesi, modernliğini kaybetmesi, fayanslarının zamanla aşınması, su sızdıran tavanın kabarması ve dökülmesi, duşa kabin, küvet, banyo muslukları gibi aksesuarların eskimesi durumunda banyo tadilatı yaptırmak kaçınılmaz bir durumdur. Sizin için komple banyo tadilatında neler yaptığımızı, hangi aşamalarla ilerlediğimizi anlatmaya çalışacağız.

 Ücretsiz Keşif ve Ölçü Alımı

İşinde profesyonel olan ekibimiz banyo tadilatında gerekli bölgelerin ölçümlerini ve keşfini gerçekleştirmek için banyonuzu kontrol eder. Bu aşamada müşteri istekleri her zaman ön plandadır. İyi yapılmış bir keşif, banyo tadilatı ve dekorasyonunun en önemli aşamasıdır. Ücretsiz keşif yapıldıktan sonra bir tadilat planlaması çıkarılır. İstediğiniz tadilatın kaç gün süreceğini ve hangi aşamalardan geçileceğini size anlatırız ve duruma göre ilerleme sağlanır.

Malzeme Seçimi

Banyonuzda gerekli ölçümleri ve keşfi yaptıktan sonra sıra malzeme seçimine gelmektedir. Ekibimizin görüşleri ve sizin istekleriniz doğrultusunda seçilen malzemeler istediğiniz bütçeye göre ayarlanmaktadır. Seçilecek malzemeler arasında banyo dolapları, aksesuarlar, banyo fayansları, duşa kabin veya küvet, klozet vb. banyo malzemeleri vardır.

Banyo Tavan Kaplama

Banyo tavanları genelde üst katlardan aldığı sudan dolayı kabarmış ve dökülme yapmış olabilir. Bunun için eğer böyle bir durum söz konusu ise önce tavan kaplama ile işe başlıyoruz. Asma tavan uygulaması yaparak hem banyonuzu daraltmıyor hem de banyonuza güzel bir görüntü kazandırıyoruz.

Klozet-Küvet Değişimi

Kendi bütçe ve zevkinize göre seçtiğiniz klozet ve küvet ya da duşa kabini takıyoruz. Klozet seçimi yaparken gömme rezervuara sahip olan klozetlere öncelik vermeniz gerekir. Tipik apartman dairelerinde klasik klozetler yerine bunlar tercih edilmelidir. Küvet ve klozeti su tesisatına bağladıktan sonra bu noktadaki işi de bitirmiş oluyoruz.

Seramiklerin Yenilenmesi

Gerekli keşif yapılıp malzeme seçimi de yapıldıktan sonra seramiklerin yenilenmesi ile işe başlıyoruz. Bu noktada iki detay vardır. Eğer fayanslarınızı yenilerken kırıp yeni bir fayans yapmamızı isterseniz ona göre bir işlem uygularken, fayansları kırmadan eski fayansın üstüne yeni fayans yapıştırmamızı isterseniz ona göre bir işlem uyguluyoruz. Seramiklerin değişmesi için illa yıpranmasına ya da kırılmasına gerek yoktur. Banyo tadilatında yeni alacağınız küvetinize ya da banyo takımlarınıza uygun renkte seramik kaplama da yapmak isteyebilirsiniz. Duvarlarınızı seramik ya da granitle kaplayabilirsiniz.

Banyo Dolabının Değişimi

Eski banyo dolaplarınızı söküp, beğendiğiniz banyo dolaplarını monte ediyoruz. Banyo dolabınızı seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bunlar;

 • Boyut
 • Renk
 • Kapak çeşidi
 • Banyo dekorasyonunuza uygun olmasıdır.

Birbirinden farklı banyo dolabı arasından dilediğiniz dolabı seçebilirsiniz. Örneğin geniş bir banyonuz varsa daha çok askılı banyo dolapları önerilirken, küçük banyolarda yerden kazanmak için aynalı banyo dolapları tercih edilebilir. Aynalı dolaplar banyonuza derinlik de kazandıracağından ortamın ferah görünmesine yardımcı olacaktır. Banyo dolabınız, banyonuzdaki diğer ürünlerle de entegre olmalıdır. Kullanılacak aksesuarın görünümü kadar işlevselliği de ön planda tutulmalıdır. Böylece hem estetik, hem pratik bir banyo dolabına kavuşmuş olurunuz. Eğer çamaşır makinesi ya da kurutma makinesi gibi aletleri saklamak isterseniz, ustalarımızın alacağı ölçümlerle bunlara uygun banyo dolapları yapıyoruz. Böylelikle dekorasyonunuzu da bozmadan banyo dolaplarınızın işlevselliğini arttırıyoruz. Banyo dolabı seçiminde önceliğin her daim müşteride olduğu bir sistem ile çalışıyoruz.

Banyo dolaplarınız da takıldıktan sonra banyonuzun genel tadilatı bitmiş oluyor. Tadilat sırasında titizlikle çalışan ekibimiz, tadilat bittikten sonra da aynı titizlikte banyonuzu kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 • KATEGORİ
 • ETİKETLER

Ücretsiz keşif iste

  Ev tadilatıVilla tadilatıİşyeri tadilatıFabrika tadilatıDiğer

  Banyo tadilat/dekorasyonMutfak tadilat/dekorasyonSalon/oda/ofis tadilat/dekorasyonİç mimarlıkÇatı tadilatıKomple tadilat/dekorasyon  ÜSTLÜK
  Whatsapp
  Yardım mı lazım?
  Merhaba,
  Nasıl yardımcı olabiliriz?