×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

HIGH GLOS MUTFAKLAR

Glossmax adı ile de bilinen High Gloss mutfak dolapları “yüksek parlaklık” anlamına gelmektedir. Bu açıdan bakıldığında isminin hem orijinal, hem de Türkçe anlamı ile oldukça uyumlu olan bir mutfak dolabıdır. High Gloss mutfak dolapları hem gün ışığını, hem de mutfak ışıklarını yansıtır. Böylelikle mutfağınızda sürekli canlı ve renkli bir görünüm olur. Dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen mdf kaplama dolaplardan biri High Gloss mutfak dolaplarıdır.

High Gloss Mutfak Dolaplarının Özellikleri

High Gloss mutfak dolaplarının üretimi de dolaplar gibi büyüleyicidir. Alt yapısı mdf lam olan Glossmax yapısı dekoratif ve parlak bir yüzeye sahiptir. Ultraviyole ışınları ile sertleşen üst tabaka güneş ışınlarından dolayı oluşabilecek zararları sıfıra indirmektedir. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı high gloss dolaplar farklı renk seçenekleri ile üretimden sonra kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.

High Gloss Mutfak Dolaplarının Avantajları

High gloss mutfak dolapları her türlü mutfak tipi ile uyumludur. Son yılların en çok tercih edilen mutfak dolaplarından olan High Gloss mutfak dolaplarının pek çok avantajlı yönü vardır.

  • Çok şık bir görünüme sahiptir. Farklı renk tercihleri olsa da parlak ve pürüzsüz yüzeyi beyaz ve kırmızı renklerde kusursuz bir tasarım hissi verir.
  • Parlak yapısı sayesinde mutfağınız sürekli aydınlık olur. Hem gün ışıkları hem de spot ışıkları high gloss mutfak dolaplarında yansıyarak adeta doğal bir göz ziyafeti sunar.
  • Temizliği oldukça basittir. Ilık bir su ve bez yardımı ile pürüzsüz yüzeyi rahatlıkla silinebilir. Kir tutmamasından ötürü çok sık temizlenmesine gerek yoktur. Temizliği yaparken kimyasal temizleyici ya da cilaya ihtiyaç duymazsınız. Kimyasal kullanımı dolap kapağı yüzeyine zarar verebilir.
  • Darbelere karşı dayanıklıdır. PVC kaplı yüzeyi çizilme, aşınma ve neme karşı dayanıklıdır.
  • High gloss kapaklar ankastre mutfaklar ile çok uyumludur. Ankastre ürünlerinizi dolap içine gömülü olarak da kullanabilirsiniz.

Nem geçirmez yapısı, darbelere karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi, şık görüntüsü ile high gloss mutfak dolapları uzun ömürlü yapısı ile vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinizden olacaktır.

BİZE ULAŞIN

GÜZEL İŞLERE İMZA ATALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.

ÜSTLÜK
Whatsapp
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?