×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

LAKE MUTFAKLAR

Lake Mutfak Dolapları

Fazla renk alternatifi ile mutfak dolapları içinde en çok kullanılan dolap türü olan lake mutfak dolapları şık tasarımları ile mutfağınıza ayrı bir hava katmaktadır. Lake dolaplar iki farklı malzemeden yapılabilir. Bunlar; Mat lake ve parlak lakedir.

Lake Mutfak Dolaplarının Kullanımı

Lake mutfak dolapları kullanımında diğer mutfak dolaplarına göre daha dikkatli olmak gerekiyor. Malzeme boya olduğundan ötürü şiddetli bir darbede dolap zarar görebilir ve boya atmaları olabilir. Ancak bugüne kadar lake mutfak kullanıcıları böyle bir şikâyette bulunmamıştır. Yani bunu sanki kronik bir sorunmuş gibi lanse etmek yanlıştır. Lake mutfak dolaplarının temizliği de oldukça rahattır. Nemli bez yardımı ile tüm kirler temizlenebilir ve dolap eski görünümüne döndürülebilir. Herhangi bir temizlik maddesi kullanmanıza gerek yoktur. Lake mutfak dolaplarının boyalarında uzun süreli kullanımda herhangi bir sorun yaşanamaz. Dolap ne renk tercih edilirse edilsin zamanla solma ya da canlılığını kaybetme olmaz. Dolabın dış yüzeyi parlak olduğundan ışığı yansıtma özelliği vardır. Bu da dolabınızın daha parlak ve ferah görünüm kazanmasını sağlar. Dolap içi raf sistemi ile dolabınızın içini dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Lake mutfak dolapları her geçen gün ev hanımlarının daha çok dikkatini çekmektedir. Hem kullanımındaki pratiklik, hem de şık tasarımı ile lake mutfak kullanımı işi daha keyifli bir hale getirmektedir.

Renkli Lake Mutfak Dolapları

Yılın en trend dolap modelleri genelde renkli lake mutfak dolaplarıdır. Klasik çizgiden uzak, aykırı bir tarz istiyorsanız renkli lake dolaplar ilk tercihiniz olmalıdır. İstediğiniz renk de lake dolap bulabilirsiniz. Bütün pastel ve canlı renkler lake dolaplarda kullanılabilir.

Beyaz Lake Mutfak Dolapları

Mutfak dolapları seçiminde sadelikten yana olan kullanıcıların bir numaralı tercihi beyaz lake mutfak dolaplarıdır. Bu mutfak dolaplarının tercih edilmesinin bir sebebi de küçük mutfakları daha aydınlık ve ferah göstermeleridir. Bundan ötürü küçük bir mutfağınız varsa lake mutfak dolabı kullanımı işinize yarayacaktır.

Lake Mutfak Dolap Kapakları

Lake dolap kapaklarında renk seçeneği sınırsızdır. Size özel renk seçenekleri ile de dolap kapağı üzerinde çalışma yapılabilir. Müşteri tadilat aşamasında bir değişiklik istediği zamanda renk değişimi yapmak mümkündür. Lake kapaklar nem ve buhara da oldukça dayanıklıdır. Mutfaklar içinde yapılan işlem gereği oldukça nemli olabilir. Kalitesiz dolap kapaklarında zamanla aşınma ve kabarmalar olabilir. Lake mutfak kapaklarında böyle bir sorununuz olmaz. Lake dolap kapakları ahşap boyama tekniği ile üretilmektedir. Yani tamamen doğal şartlarda üretilmektedir. Lake kapakların üretiminde PVC kaplama tekniği kullanılmaz; mdf lam üzerine atılan lake boyasından üretilir. Doğal ahşaba yakın olması bundan ötürüdür.

BİZE ULAŞIN

GÜZEL İŞLERE İMZA ATALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.

ÜSTLÜK
Whatsapp
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?