×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

MEBRAN MUTFAK

Membran Mutfak Dolapları

Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer alan Membran mutfak dolapları parlak ve düz olmasının yanında pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Membran kapaklar tek parça olarak preslenir. Renk ve model olarak baz alındığında da neredeyse sınırsız çeşide sahiptir.

Membran Mutfak Dolabı Kullanımı

Membran dolap kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır;  membran kapaklar aşırı sıcaktan ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakılacak yerlerden uzak tutulmalıdır. Sert ve kesici cisimlerle dolap aşındırılmamalıdır. Membran dolap temizliklerinde tiner, çamaşır suyu ve tuz ruhu gibi kimyasallar kullanılmamalıdır. Ilık su ile nemlendirdiğiniz bez temizlik için işinizi görecektir. Dilerseniz ahşap temizleyici de kullanabilirsiniz. Membran son derece dayanıklı bir malzemedir. Olası mutfak kazalarında oluşabilecek darbelere karşı sağlam kalır; bundan ötürü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Membran mutfak dolapları sıcak pres ile üretilmiştir. Sert yüzeyi sayesinde kir tutmaz. Dolap içi rafları ile malzemelerinizin dağılımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Membran dolaplar bu yönü ile de avantaj sağlar.

Membran Mutfak Dolabı Tasarımı

Membran mutfak dolapları doğru seçim ile birleştiğinde tam bir tasarım harikasına dönüşür. İstenilen renk ve seçenekte üretilen kapaklara istediğiniz deseni verdirebilirsiniz. Membran dolabı plastik bir malzeme olsa bile membran PVC’si çok çeşitli alaşımlardan yapılmıştır. Membran yapı malzemesi, Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından onaylanmıştır. Membran kapaklar modern ve country tarzı mutfaklarda daha çok tercih edilmektedir.

BİZE ULAŞIN

GÜZEL İŞLERE İMZA ATALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.

ÜSTLÜK
Whatsapp
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?