×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

PVC MUTFAKLAR

PVC kenar bant uygulaması ile mutfak dolaplarınız şık bir görünüme kavuşabilir. PVC kenar bant en çok tercih edilen kenar bandı modelidir. PVC her alanda kullanılabilen ve güvenilir olan bir plastik malzemedir. PVC kenar bantları farklı renklerde ve desenlerde üretilebilir. Sağlam bir yapışkan olan tutkal ile melamin yüzeyde de rahatça tutunur. Hem kullanışlı olması hem de sağlam olması ile oldukça rağbet gören bir çeşittir.

PVC Kenar Bant Nasıl Yapılır?

Bu tip mutfak dolabı kapaklarında, gövdede 0,40 mm kalınlığında bir bant kullanılır. Kenar kapaklarında ise 1 mm kalınlığında bir bant kullanılır. PVC kenar bant dolabı projelendirilip resmedildikten sonra her parçanın ayrı ayrı bir ölçüsü çıkarılır. Her bir kapağın, dolap içi rafın, çekmecenin ölçüsü belirlendikten sonra müşterinin isteğine uygun seçilmiş gövde ve kapak modelleri CNC tezgâhlarda kesilir. Kesilen her parça yine müşterinin tercihine göre istenilen renk ve desene uygun olarak kenar bandı ile döndürülür.

PVC Kenar Bant Ne İşe Yarar?

Mutfak dolapları evin tüm fertleri tarafından sıkça kullanılan mobilyaların başında gelmektedir. Sıkça kullanılan mutfak dolaplarının kaliteli bir malzeme olan PVC kenar bandı ile kaplanması demek mutfak dolabının kullanım ömrünü uzatmak demektir. PVC kenar bantları koruyuculuğunun yanında, mutfak dolaplarınıza estetik olarak da değer katar. İstenilen renk ve desende yapılabilen kenar bantlarının en çok ahşap renkli ve desenli olanları tercih edilmektedir. PVC kenar bant diğer mutfak dolaplarına göre daha uygun bir fiyata da sahiptir. Ekonomik olması  da PVC kenar bandın diğer bir avantajıdır.

PVC Kenar Bandı Çeşitleri

Kenar bandı kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılan bir üründür. En popüler olan PVC kenar bandının iki farklı çeşidi vardır.

  • Tutkallı Kenar Bandı: Kenar bantlama makinesine gerek olmadan üretim yapılabilen kenar bandıdır. Kendi tutkalını üzerinde taşır ve ısı yardımı ile bu tutkalı dolap kapağının üzerine yapışır. Tutkallı kenar bandı, doğru kullanımda mobilyanın kullanışlılığını arttırır.
  • 3D Kenar Bandı: Adından da anlaşılacağı üzere 3 boyutlu bir örünüm sağlayan bu bant çeşidi oldukça avantajlıdır. Üretim aşamasında kullanılan UV ve lak uygulama teknolojisi sayesinde, temizlik işlemleri sırasında uygulanan sert kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdır.

BİZE ULAŞIN

GÜZEL İŞLERE İMZA ATALIM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.

ÜSTLÜK
Whatsapp
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?